Niuta Godlewska

UX Designer & Illustrator

Słów kilka

Moim celem jest satysfakcja z pracy i różnorodność, więc na co dzień łączę UX Design, Web development i ilustracje. Uczę się codziennie na różnych płaszczyznach, a techniczną wiedzę zdobywam czytając, uczęszczając na kursy i eksperymentując z różnymi technikami UX i UI.

Po pełnym wrażeń i intensywnym dniu pracy uwielbiam się porozciągać, poczytać dobrą książkę, zjeść coś pysznego i zaplanować kolejny dzień, z nowymi doświadczeniami i nowymi perspektywami!

Moim drugim wcieleniem jest sportowy świr – hobbistycznie uprawiam gimnastykę sportową i akrobatykę, więc staję na głowie nie tylko dla klientów:)

niuta-godlewska-aspect-ux-design

"Make sure you run a proud creative business and not a business that creates for profit only"

Radim Malinic, book of ideas

Przebyte kursy

Sport nie tylko pomaga mi w utrzymaniu zdrowia, ale również w budowaniu charakteru i dyscypliny. To ode mnie zależy ile i czego się nauczę.

Dlatego książka, lekcja kursu lub trochę praktyki są nieodzownym elementem mojego dnia. A za sobą mam już: 

artur-hirsch-zespol-aspect

Artur Hirsch

współzałożyciel,
Project Manager

Mam introwertyczną naturę, co często sprowadza mnie do nadmiernej analizy wydarzeń oraz planowania przyszłości. Jednak to właśnie analiza i chęć rozwoju doprowadziły mnie do rozwijania kursów, nadzorowania technologicznych projektów i wielu innowacyjnych pomysłów, które czekają w kolejce na swój moment :).

Ostatnie dwa lata nauczyłem się wielu rzeczy o sobie, krajach, po których podróżowałem i o językach, szlifując tym samym swój angielski, a nawet arabski.

W ramach odpoczynku lubię pograć w strategiczne gry, poczytać dobrą książkę lub pograć w tenisa stołowego, a.k.a ping pong :). 

Dołącz do tego szaleństwa!

Jestem otwarta na współpracę przy ciekawych projektach. Odezwij się do mnie i stwórzmy razem coś pięknego  🙂